13:05, 05 Червня 2024

Ковельська організація, яка опікується людьми з вадами зору, відзначила ювілей

55-річний ювілей з часу заснування відзначила Ковельська територіальна первинна організація Українського товариства сліпих (УТОС). Тут зуміли об’єднати людей, на долю яких випали непрості випробування.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Незрячі приходять в осередок не тільки зі своїми проблемами, а й поспілкуватися, знайти собі справу до душі. Тут працюють гуртки вокального співу, шахово-шашковий, голосного та літературного читання.

Уже 15 років поспіль територіальну організацію очолює Світлана Осійчук. Вона продовжує справу своїх попередників, піклуючись про людей з вадами зору, а їм у житті приходиться нелегко. На адресу цієї жінки  лунали слова шани і поваги, побажання сил, терпіння і мудрості, хорошого здоров’я.

Зі святом присутніх привітав міський голова Ігор Чайка.

“Дякую вашій організації за сумління, наснагу, за те, що ви гуртуєтесь. У наш час важливо бути об’єднаними, адже тоді ми – непереможні. Хочу побажати вам віри, надії, любові та обов’язково – якнайшвидшої Перемоги”, – сказав він.

За плідну громадську роботу, особистий приклад активності, силу духу й наполегливість, відстоювання інтересів людей з особливими потребами та з нагоди ювілею організації Подяками міського голови відзначено:

Світлану Осійчук – голову правління;

Ніну Мацюк – голову Жіночої ради, виконуючу обов’язки голови ревізійної комісії;

Парасковію Ковальчук – члена правління, особу з інвалідністю зору І групи;

Миколу Свиновея – члена правління, особу з інвалідністю зору І групи.

Про хороший настрій учасників зустрічі у цей день подбали вихованці школи мистецтв та зразкової дитячої студії естрадного співу “Надія”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: