21:58, 02 Вересня 2019

Ковельчанин став бронзовим призером чемпіонату Європи з кікбоксингу

Ковельчанин Роман Кухта став бронзовим призером чемпіонату Європи з кікбоксингу “WAKO”.

Про це повідомляють на сайті Ковельської міської ради.

В угорському місті Дьєр завершився шестиденний змагальний марафон — чемпіонат Європи 2019 року з кікбоксингу “WAKO” серед дітей, юнаків і юніорів. Кількість учасників стала рекордною для такої події — спортсмени представили майже 40 країн світу.

Загалом боротьбу за медалі у семи дисциплінах найпопулярнішої версії кікбоксингу у світі вели дві тисячі учасників. На рахунку молодіжної збірної України – 34 нагороди.

Серед призерів — ковельчанин, кандидат у майстри спорту, 18-річний Роман Кухта. Він здобув бронзову нагороду у ваговій категорії 60 кг серед старших юніорів.

Роман є вихованцем Ковельської КДЮСШ імені Є. Кондратовича (тренер — майстер спорту України Віталій Тимофєєв).

У загальнокомандному рейтингу Україна посіла десяте місце серед 35 держав, представники яких здобули медалі на першості континенту з кікбоксингу.