13:38, 24 Квітня 2022

Ковельчанка подбала про пасхальні гостинці для гостей міста

Її вчинок надихає: Аліна Данилюк, жителька Ковеля, волонтерка, творча і талановита, проводить майстер-класи в Молодіжному центрі «Місто ідей».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

22 квітня в Аліни був день народження. Вона звернулась до усіх, хто її вітав, щоб подарували їй паски. У її доброму серці зародилась ідея, хоч якось обігріти людей, що опинились далеко від дому через війну. Іменинниця збирала свої смачні дари і активно провела свій день у спілкуванні та щирих обіймах.

У передсвяткову суботу вона презентувала паски, крашанки і солодощі тимчасово переміщеним сім‘ям з дітками.

Маленьке свято влаштували в галереї мистецтв. Разом з тим, всі оглянули виставку малюнків «Великодня веселка». Дехто навіть знайшов свої роботи. Адже ці родини – активні відвідувачі арт-терапії та майстер-класів, що проходять у Ковелі.

«Мені хочеться, щоб закінчилась війна і всі змогли повернутись до своїх домівок, а в їх пам‘яті залишились приємні миті перебування в нашому місті. Це не тільки я така, в нас всі такі люди: добрі, чуйні, щирі», – сказала Аліна.

Гості щиро подякували волонтерці та усім мешканцям міста. Вони висловили сподівання, що після перемоги ковельчани приїдуть до них погостювати. Адже хочуть теж показати свою гостинність і красу рідних місцин.

Україна переможе! Україна відновиться! Все буде Україна!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: