11:38, 02 Серпня 2018

Ковельчани поклали квіти до пам’ятника Лесі Українки. ФОТО

1 серпня 1913 року в грузинському місті Сурамі завершився земний шлях Лесі Українки. З нагоди 105-их роковин з дня смерті видатної поетеси, драматурга, громадського і культурного діяча біля її пам’ятника у Ковелі зібралися представники міської та районної влади, освіти, установ, громадських організацій. 

Про це повідомляють на сайті Ковельської міської ради.

Цей монумент у центрі нашого міста нагадує кожному, що ми – велика і незламна нація, бо маємо таких пророків, талановитих постатей. І зупиняємося тут, і приходимо сюди, аби вклонитися і згадати славетну українку.

І нині, незважаючи на сильний дощ, люди відклали свої справи і за велінням серця поспішили на захід, аби віддати данину шани Лесі Українці. Гордість за видатну землячку вкотре сповнювала серця ковельчан. Феноменальна жінка, що дала Україні нетлінний ідеал високої духовності. Вона зуміла знайти в собі мужність боротися з хворобою і прожити недовгий вік так повноцінно.

Учасники зустрічі поклали квіти до підніжжя пам’ятника безсмертній поетесі.

Впродовж дня у Ковелі звучить невмируще Лесине слово та її улюблені музичні твори. Трансляція радіомарафону ведеться з галереї мистецтв.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: