09:14, 20 Червня 2021

Ковельчан запрошують висловити позицію щодо концепції реконструкції Привокзальної площі

Ковель давно отримав славу міста залізниці й залізничників. Здебільшого люди, які прибувають в місто, спочатку бачать Привокзальну площу. У міськраді вирішили попрацювати над цим першим враженням про Ковель і осучаснити цю площу ще радянського зразка, створити тут публічний громадський простір. Для цього в період з 15 квітня по 15 червня цього року оголошували закритий архітектурний бліц-конкурс на кращу концепцію реконструкції Привокзальної площі.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Наступного тижня, у п’ятницю, 25 червня, фахова комісія, що складається з архітекторів, представників національної та волинської спілки архітекторів, представників міської ради та виконавчого комітету міської ради, який і був замовником, обиратиме найкращу з представлених чотирьох концепцій. При цьому важлива думка самих ковельчан. Тому оприлюднили варіанти концепцій на сайті Ковельської міської ради та Фейсбук-сторінці міського голови.

Представлені на розгляд чотири конкурсні роботи – це лише концепція реконструкції Привокзальної площі, візуалізація, бачення кожного з архітекторів-урбаністів. Відкрити ім’я переможця, згідно умов бліц-конкурсу, можна буде лише після того, як проголосують за одну з концепцій. Журі врахує думку ковельчан, коли ухвалюватиме остаточне рішення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: