20:16, 13 Березня 2020

Ковельчан запрошують до обговорення плану реконструкції парку

Міська влада Ковеля запрошує містян до обговорення детального плану реконструкції парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Про це йдеться на веб-сайті Ковельської міськради.

З метою врахування громадських інтересів, після розгляду пропозицій та зауважень громадськості повторно вноситься на розгляд міської громади містобудівна документація «Детальний план території реконструкції парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки, бульвару Лесі Українки, площі зі сторони парку та вулиці Незалежності в місті Ковелі Волинської області». Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект».

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської міської ради від 28 лютого 2019 року № 48/75 «Про дозвіл на розроблення детального плану території реконструкції парку ім. Лесі Українки, бульвару Лесі Українки, площі зі сторони парку та вулиці Незалежності».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розробляється детальний план, знаходиться у центральній частині міста Ковеля, її площа становить 6,5972 га. Проектом передбачається реконструкція міського парку відпочинку площею 4,8462 га, бульвару Лесі Українки та площі зі сторони парку та вулиці Незалежності.

На території парку планується провести реконструкцію, яка включатиме в себе поділ на функціональні зони та облаштування місць відпочинку для різних вікових груп. Зокрема виділено зону для облаштування дитячих атракціонів, спеціальну зону для підлітків і молоді для занять на роликах і скейтах, зону для тихого відпочинку людей з інвалідністю та людей похилого віку. Для мам з малечею у візочках і дітьми молодшого віку планується облаштувати по решті території парку невеликі зони для відпочинку з дитячими гірками і лазанками. Планується провести будівництво громадської вбиральні у східній частині території парку. Підлягатиме реконструкції озеленення парку, пішохідні доріжки та освітлення. Зокрема, буде проведено обстеження існуючих зелених насаджень та визначено дерева, які пропонується піддати санітарній обрізці чи лікуванню. На всій території парку планується провести посадку нових дерев та кущів.

Нові планувальні рішення пропонуються і на площі біля фонтану. ЇЇ буде збільшено, з метою організації місця проведення масових заходів і розваг для ковельчан. Існуючий фонтан планується демонтувати, а по центру площі збудувати новий пішохідний фонтан.

Зліва і справа від фонтану облаштують клумби з лавами для відпочинку. На клумбах буде висаджено дерева з широкими кронами, які забезпечуватимуть тінь у спекотну пору року. У північній частині площі, по центру, пропонується висадити ялину, яка буде окрасою і центром масових розваг на новорічні та різдвяні свята.

Проектом також запропоновано змінити місце розташування пам’ятника Лесі Українці. При вході в парк буде організовано невелику площу із застосуванням різних видів мощення та освітлення, на якій стоятиме пам’ятник. Таке проектне рішення підтримано і авторами монументу.

Для відвідувачів парку буде облаштовано місця для паркування вздовж вулиці Косачів на 18 машиномісць шляхом розширення проїжджої частини вулиці та зміщення існуючого тротуару.

Площа забудови складатиме 2655,0 кв.м, площа мощення – 20992,0 кв.м, площа озеленення – 42325,0 кв.м.

Проект складається  з текстових та графічних матеріалів

Графічні матеріали:

Схема розташування території у планувальній структурі міста

План існуючого використання території

Опорний план

Проектний план

Схема організації руху транспорту і пішоходів

Схема інженерної підготовки та вертикального планування території

Текстові матеріали:

Пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 13 березня 2020 року до 13 квітня 2020 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 13 квітня 2020 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення детального плану території реконструкції парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки, бульвару Лесі Українки, площі зі сторони парку та вулиці Незалежності в місті Ковелі Волинської області відбудуться 08 квітня 2020 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: