21:02, 02 Червня 2024

Ковель зустрічав учасників Всеукраїнських змагань зі спортивного бального танцю

Днями Ковель вкотре приймав учасників Всеукраїнських змагань зі спортивного бального танцю «Відкритий чемпіонат Волині-2024».

Про це інформують на сайті Ковельської міськради.

За словами організатора, керівника клубу «Модерн» Ігоря Ткачука, турнір уже можна назвати традиційним. Приємно, що його географія щоразу розширюється. Цього разу продемонструвати свої вміння на паркеті приїхали понад 540 молодих, перспективних учасників з 22 клубів різних міст області, а також з Рівного, Львова, Здолбунова, Великих Мостів.

Змагання проходили у кількох вікових категоріях – від 4 до 22 років. Спортсмени виконували європейську та латиноамериканську програми. Судили чемпіонат як місцеві арбітри, так і запрошені – з міста Луцька.

Ковельчанка Елеонора Стицюк прийшла підтримати свою доньку, вихованку місцевого клубу спортивно-бального танцю «Модерн» – п’ятирічну Патрицію Стицюк. Вона каже, що дівчинка із задоволенням відвідує заняття, бере участь у змаганнях:

«Аби вийти на паркет, дитина активно готується, щоразу бореться зі своїми страхами, невпевненістю. Пишаюся своєю дівчинкою. Щиро вдячна тренеру за її чуйність, любов та професіоналізм».

Щодо рівня організації та умов проведення змагань своїми враженнями поділився член журі Віталій Артенюк:

«Щороку ми з великою радістю відвідуємо турнір, який відбувається у Ковелі. Цього разу ми також отримали масу задоволення. Дякуємо за гарний настрій та гостинність».

Суддя першої категорії Іванна Бешта говорить, що чемпіонат з нетерпінням чекають усі: батьки, тренери, діти. Він особливий через свою атмосферу. Варто зауважити, що рівень майстерності спортсменів росте. У кожній школі є талановиті вчителі та учні. Тому визначити кращих стає все важче.

«Згідні з тим, що зараз непростий час. Проте, заради дітей – нашого майбутнього, маємо бути сильними. Повинні подбати про те, аби були створені усі умови для їх розвитку. Подібні змагання мають на меті популяризувати здоровий спосіб життя. Хочемо показати усім, що танець – це не лише мистецтво, а й спорт. У нашому місті створені чудові умови для того, щоб кожна дитина знайшла собі корисне хобі для душі. Дякуємо усім захисникам, тренерам, учасникам та їх батькам, суддям, місцевій владі, що допомагають втілити наші плани у життя», – наголошують організатори Ігор та Юлія Ткачуки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: