21:02, 14 Січня 2024

Ковель відвідав благодійник із Німеччини

У перші дні цього року Ковель відвідав голова благодійного товариства «Допомога дітям Ковеля» Міхаель Хааке з міста Вальсроде. Попри війну, масовані ракетні атаки, які посилились у січні, він зі своїми колегами не зрадив багаторічній традиції.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Раніше повідомляли про зустріч Ковельського міського голови Ігоря Чайки з німецькою делегацією. Про їх подарунок – сертифікат на три квадрокоптери для військових та солодощі для наших захисників.

Програма у гостей з Вальсроде була дуже насиченою і різноманітною. Уже після його повернення у Німеччину ми запитали Міхаеля, як змінився Ковель за рік, настрої людей. За його словами, цьогоріч візит був дуже емоційним, де радість та страждання переплітались постійно.

Вони бачили сяючі очі дітвори ГО «Діти Чорнобиля», відбулося доброзичливе спілкування  у стаціонарному відділенні, де мешкають одинокі люди, та в хоспісі.

Порадували німецькі гості солодкими гостинцями вихованців дитячого садка, завітали до своїх давніх друзів – родини Славікових, які опікуються ГО  «Реабілітаційний центр», Валерія Дружиновича, керівника ГО «Спарта».

«Особливо зворушливою була для нас можливість вручити подарунки 75 діткам з непростою долею, серед них були хлопчики і дівчатка, які втратили своїх татусів на війні. Ми відвідали дітей, які були на канікулах в Німеччині, наших друзів, відсвяткували день народження. Разом з тим, ми провели в останню дорогу воїна та побували на алеї Героїв. Абсолютно приголомшений стоїш там і лиш запитуєш себе: чому?», – зазначає  Міхаель.

Каже, що у багатьох розмовах вони мали змогу відчути настрої ковельчан, зазирнути у їх душі.

Кілька днів німецькі друзі прожили у Ковелі. Вони хотіли зрозуміти, що відчувають волиняни, чого найбільше потребують, як війна змінила їх та їхнє сьогодення.

«Усім серцем бажаю вам, дорогі ковельчани, дорогі українці, всього найкращого в цьому році. Я твердо вірю у вашу Перемогу і підтримуватиму вас, наскільки зможу. Ваш ковельчанин з німецького Вальсроде. Слава Україні! Героям слава!», – сказав на завершення розмови великий друг міста.

«Дякуємо, Міхаель, за цю неймовірну любов до України, Ковеля, твоє надійне і дружнє плече, яке ти готовий підставити нам повсякчас. Такі люди, як ти, допомагають наближати нашу Перемогу. Спасибі за все», – зазначають у міськраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: