10:31, 11 Березня 2022

Ковель отримав допомогу від німецького міста-партнера Барзінгхаузена

З перших днів війни усі міста-партнери Ковеля в Польщі, Німеччині, Литві підставили містянам плече.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Мало не щодня отримують від них допомогу. Зокрема, 9 березня надійшов гуманітарний вантаж з Барзінгхаузена, що в Німеччині.

Чимало зусиль для цього доклала ковельчанка Юлія Лис, яка уже понад 20 років там мешкає. А її серце тут — в Україні. І вона тепер увесь свій час, свої сили, енергію віддає, аби допомогти своїй країні.

Юля координує збір гуманітарної допомоги. Завдяки їй у Ковель надійшло багато речей, які сьогодні є вкрай необхідними, яких особливо потребують наші рятувальники. Це — генератори, мотопомпи, гідравлічні установки, каски, черевики, спеціальний одяг для пожежогасіння. Варто сказати, що майже одразу все це було передано Ковельському міськрайонному управлінню УДСНС України у Волинській області.

Крім того, вантажівка привезла одяг та продукти харчування. Загалом, ми отримали від наших німецьких друзів 10 тонн вантажу. Його частину відправлять у Київ та Київську область, де люди нині особливо страждають від воєнного лихоліття.

Бургомістр Барзінгхаузена Генніг Шюнгофф минулого літа приїжджав в Україну. За його словами, Ковель зайняв особливе місце у його серці. І тепер він теж надзвичайно багато робить для волинського міста.

Він тоді побував у ковельській пожежній частині і дуже був зацікавлений у налагодженні співпраці між українськими та німецькими рятувальниками. Тож і зараз він ініціював передачу двох пожежних машин нашому місту. 10 березня вранці вони виїхали із Німеччини до Ковеля.

Міський голова Ігор Чайка подякував меру і громаді Барзінгхаузена.

“Ми просто вражені Вашою безмірною підтримкою. Дякуємо сердечно за допомогу, чуйність. Низький уклін за людяність, щирість, доброту.

Спасибі, що Ви разом з нами співпереживаєте, вірите в Україну, в її майбутнє та нашу ПЕРЕМОГУ!”, – написав він у листі.

Нагадаємо, що зараз у Барзінгхаузені перебуває майже 50 дітей з Ковеля. Вони живуть у родинах, які огорнули їх своєю увагою, турботою та любов’ю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: