18:09, 09 Серпня 2018

Кошти на завершення школи № 27 у Луцькраді планують забрати з центру для атовців та доріг

На завершення школи № 27 потрібно ще 7,2 мільйона гривень. Ці кошти у Луцькраді планують перекинути з реабілітаційного центру для учасників АТО та капітального ремонту доріг. 

Про це повідомив радник міського голови Ігор Поліщук на своїй сторінці у “Фейсбук”. 

“Сьогодні разом з виконувачем повноважень міського голови Григорієм Пустовітом, директором ТОВ “Житлобуд-2” Леонідом Стефановичем та начальником управління освіти Зіновією Лещенко оцінили стан справ у школі. Будівельні роботи в школі фактично завершені і на даний момент завозиться обладнання. До 1 вересня школа буде повністю готова до відкриття. Школа оснащена басейном, двома міні-футбольними полями, спортивними майданчиками, ігровими кімнатами для дітей та всім необхідним для якісного навчання та розвитку підростаючого покоління”, — йдеться у дописі Поліщука.

Ігор Поліщук зазначає, що міська рада минулого року виділила на будівництво школи 10 мільйонів гривень, ще 10 мільйонів гривень на дорогу до школи. Цього року також виділили 10 мільйонів гривень та 1,5 мільйона гривень для облаштування дороги та тротуару до центрального входу школи. На цей момент, щоб відкрити школу необхідно ще 7,2 мільйона гривень.

“З державного бюджету ці кошти, якщо й надійдуть, то лише в жовтні-листопаді, що не дасть можливості запустити школу цього року. А тому ми будемо пропонувати депутатам міської ради зібратись на позачергову сесію і виділити ці 7,2 мільйона гривень з міського бюджету, перерозподіливши видатки таким чином: перекинути 5 мільйонів гривень з будівництва реабілітаційного центру для учасників АТО, оскільки проект знаходиться на експертизі та використати ці кошти зараз неможливо, та перекинути 2,2 мільйона гривень з капітального ремонту доріг. Не відкрити школу цього року при фактичній готовності до її відкриття та залишити простоювати її до 1 вересня наступного року — просто злочин”, — наголошує Ігор Поліщук.

Нагадаємо, показали, як виглядає школа № 27, яка вже майже готова до відкриття. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: