23:03, 13 Травня 2022

Координаційний центр громади Володимира продовжує формувати вантажі з гуманітарною допомогою

13 травня координаційний центр міста Володимир долучився до збору чергового вантажу гуманітарної допомоги. Завдяки спільним зусиллям із Зимнівською громадою, місцевими благодійниками та волонтерами, зокрема Тетяною Пташенчук і Юлією Кротач, та фірмою “Пастернак”, що надала сухпайки, вдалось сформувати вантаж, який уже сьогодні вирушив на схід.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Доповнили вантаж з продуктами, засобами гігієни, шкарпетками та іншими речами, приємні подарунки-обереги: ляльки-мотанки від художньої школи ім. М. Рокицького та патріотичні малюнки від  дітей переселенців, які мешкають в одному з гуртожитків нашого міста.

«Окрім цього, днями координаційний центр формував вантажі, які доставили на Київщину завдяки допомозі закордонних друзів-волонтерів Гонсалу Велозу та Міхала Твардовського. Цього тижня відправили і продукти харчування для Харкова та Житомира.

Дякуємо усім, хто продовжує допомагати, незважаючи на те, що ресурси та сили кожного з нас вичерпуються. Разом обов’язково переможемо!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: