14:03, 07 Червня 2024

Контрабанда на 26 мільйонів гривень: за матеріалами Бюро економічної безпеки судитимуть лучанина

Детективи Територіального управління БЕБ у Волинській області повідомили про підозру волинянину, який займався контрабандою та незаконною реалізацією підакцизних товарів.

Про це повідомляють на веб-сайті Бюро економічної безпеки України.

В ході слідства встановили, що житель міста Луцька організував нелегальне ввезення в Україну через митний кордон електронних сигарет та готових рідин до них без марок акцизного податку.

Контрабандну продукцію фігурант продавав на території України. Товар надсилав покупцям поштою.

Кошти, отримані від незаконних дій, волинянин легалізовував, використовуючи їх у своїй підприємницькій діяльності.

Детективи БЕБ провели обшуки у помешканні фігуранта, гаражах, де зберігалася продукція, та в автівках, якими її перевозили.

Вилучили понад 60 тисяч електронних сигарет і готових рідин без марок акцизного податку. Загальна вартість вилучених підакцизних товарів становить понад 26 мільйонів гривень.

Наразі фігуранту повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 201-4, ч. 1 ст. 204, ч. 1 ст. 209 Кримінального кодексу України (контрабанда підакцизних товарів, незаконне придбання з метою збуту, зберігання, транспортування незаконно виготовлених підакцизних товарів та легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом).

Досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт скерували до суду.

Оперативний супровід здійснювали працівники Управління детективів із стратегічного захисту економіки БЕБ. Процесуальне керівництво – прокурори Волинської обласної прокуратури.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: