20:03, 18 Вересня 2020

Конструктор «Lego City» – хороша іграшка для дитини і надійний помічник для вас*

Вам немає з ким залишити свою маленьку дитину, коли потрібно терміново відлучитися? Чи ви просто не знаєте, чим її зайняти, а відпочити хочеться? На допомогу прийде цікавий конструктор Lego City, який точно заволодіє увагою дитини дуже надовго. Ви ж в цей час зможете займатися своїми справами, просто відпочивати, насолоджуючись спокоєм або відійти ненадовго у справах. Чадо навіть не помітить вашої відсутності, тому що буде надто захоплене грою.

Переваги «Lego City»

Конструктор — це один з найкращих винаходів людства, призначених для дітей. Кількість його переваг набагато більша у порівнянні з іншими іграшками. А головне те, що регулярне збирання його в рази прискорює всесторонній розвиток. А цим не може похвалитися жодна інша іграшка.

Зазвичай, ми купуємо дітям конструктор, тому що:

1. Це дуже цікава іграшка, тому вона добре впорається з відволіканням уваги дитини.

2. Він точно сподобається дитині, принесе їй масу позитивних емоцій.

3. Прискорить загальний розвиток. Звичайно ж більше це відобразиться на розумових здібностях.

Тепер поговоримо про кожну перевагу додатково. Що стосується відволікання уваги, хтось може зауважити, що діти непогано концентруються на мультиках або іграх на ПК чи смартфоні. І це дійсно так. Увагу дитини важко відірвати від екрана телевізора, ноутбука або телефона. Так вона може висидіти і кілька годин. Але питання в іншому. Від чого більше користі?

Розбираючи другу та третю переваги, слід почати з того, що дітей, яким не подобається конструктор Lego City, просто не буває. Кожен набір — це унікальна історія із повсякденного життя людей, які живуть та працюють в місті. Дитина збиратиме будівлі, споруди, різний транспорт (автомобілі, трактори, літаки, гелікоптери, катери, ракети) та ін. Ознайомиться з різними професіями, діяльністю людей та життєвими ситуаціями, які можуть виникнути і в реальності. Таким чином, щоденна потреба в отриманні нової інформації закриється сама собою.

Також це допоможе дитині підготуватися до дорослого життя та різних життєвих ситуацій задовго до того, як вони виникнуть. Звичайно ж, вам доведеться допомогти їй розібратися в всьому.

Кожен конструктор складається з кількох десятків або сотень різних деталей. І їх потрібно скласти до купи, щоб отримати потрібну конструкцію. Звісно ж, для цього потрібно багато думати, фантазувати, уявляти кінцеву картину. В результаті, у дитини розвинеться уява, візуальна пам’ять, логічне мислення. Значно збільшиться словниковий запас, покращиться вимова. Вона дізнається назви багатьох предметів, об’єктів, споруд, будівель, транспортних засобів, професій і т. і.

Позитивні зміни ви також побачите і в поведінці та характері. Більш яскраво будуть виділятися такі якості як терпеливість, уважність, цілеспрямованість, стриманість. Дитина розвиває в собі здатність долати перешкоди та доводити справу до кінця.

Таким чином, придбавши даний конструктор, ви не лише розвантажите себе та порадуєте свою дитину, а й зробите величезний вклад в її розвиток та якість життя в майбутньому.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: