22:30, 29 Лютого 2020

Кому муніципали у Луцьку надали дозвіл на земляні роботи

Департамент муніципальної варти Луцької міської ради інформує про надання дозволів (ордерів) на роботи з благоустрою/земляні роботи. З 22 лютого до 28 лютого 2020 року відділ контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти Луцької міської ради видав дев’ять аварійних та два планових ордери.

Про це йдеться на сторінці департаменту у “Фейсбук”.

Аварійні ордери отримали:

– ДКП «Луцьктепло за адресами: просп. Відродження, 20, вул. Декабристів, 16;

– ДП «ЛРЗ«Мотор» за адресою: Карбишева (неподалік перехрестя з вул. Конякіна, біля магазину «Приватбуд»);

– КП «Луцькводоканал» за адресами: вул. Дубнівська, 26, вул. Цукрова, 6, вул. Гетьмана Мазепи > вул. В’ячеслава Хурсенка;

– ПАТ «Укртелеком» за адресою: Рівненська (біля автомийки «Мий Сам»);
– ПрАТ «Волиньобленерго» за адресами: вул. Лесі Українки, 5-11, просп. Соборності, 7.

Планові ордери отримали:

Лисак Олександра Валеріївна за адресою: вул. Ярощук, 21б;

– ТзОВ «Луцькіндустрія», АТ «Волиньгаз» за адресою: вул. Коперника та вул. Чехова.

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та рішення Луцької міської ради від 29.07.2009 №44/2 «Про Правила благо устрою міста Луцька» видані ордери залишаються на контролі департаменту муніципальної варти стосовно дотримання термінів та відновлення благоустрою пошкодженої території.

У разі виявлення порушення та недотримання встановлених норм щодо відновлення благоустрою вказаних територій балансоутримувачів мереж, суб’єктів господарювання та громадян притягнуть до адміністративної відповідальності згідно ст.152 КУпАП.

“Шановні мешканці міста, якщо Ви помітили ведення незаконних земляних робіт (пов’язані з прокладанням, перекладанням, ремонтом, в тому числі ліквідацією аварій інженерних мереж і споруд, будівництвом і ремонтом будинків, транспортних магістралей, доріг, площ, інженерних вишукувань, благоустроєм та озелененням територій), просимо повідомити виявлені адреси до департаменту муніципальної варти Луцької міської ради за тел. 722 288”, — зазначають муніципали. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: