08:22, 14 Грудня 2019

Компанія «Google» запустила функцію усного перекладу для 44 мов

У сервіс “Google Assistant” додали функцію перекладача усного мовлення. Зараз вона працює для 44 мов.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

Функція працює на 44 мовах і доступна як на Android, так і на iOS. Для того, щоб змінити або додати мову, треба вибрати пристрій, на якому використовується “Google Assistant”.

У телефоні Android “Google Assistant” вбудований і не вимагає окремого застосунку. Для iOS цей додаток необхідно завантажити.

Аби запустити режим усного перекладу, достатньо сказати “Окей, Google”. Далі вимовити команду, наприклад: “Мені потрібен усний перекладач італійської”, “Допоможи мені говорити іспанською”, “Виконай усний переклад з польської на нідерландську”, “Усний перекладач китайської”, “Включи режим усного перекладу”.

У будь-якому разі слід назвати потрібну пару мов — і після сигналу почати говорити однією з них. При цьому мова визначається автоматично, спеціально перемикати режим не потрібно. Відтак переклад усного мовлення можна буде не тільки почути, а й побачити на “розумному дисплеї”.

Для виходу з режиму усного перекладу, необхідно дати смартфону команду, наприклад: “Стоп”, “Вийти”, “Годі” – при цьому на “розумному дисплеї” треба провести по екрану зліва направо.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: