15:01, 02 Грудня 2020

Комісія Волиньради з питань охорони здоров’я проводитиме виїзні засідання

Сьогодні відбулося організаційне засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Участь в ньому взяло керівництво обласної ради у повному складі. Голова облради Григорій Недопад побажав колегам виважених рішень, які можуть виявитися ключовими в умовах боротьби з пандемією коронавірусу.

Плідної роботи новій комісії також побажала в.о. начальника управління охорони здоров’я ОДА Людмила Тимощук.

Нагадаємо, згідно із рішенням обласної ради комісію очолює Ірина Горавська. Депутати обрали заступником голови Любов Сербу, а секретарем – Анатолія Філюка.

Ірина Горавська запропонувала активно застосовувати в роботі комісії практику виїзних засідань. Вона озвучила ідею провести перше засідання у такому форматі у приміщенні обласної дитячої лікарні, яка потребує капітального ремонту. Також голова комісії вважає за потрібне проводити виїзні засідання у закладах, де очікуються кадрові рішення.

Такі пропозиції підтримала заступник голови комісії Любов Серба.

“На місці можна побачити деталі. Є чимало закладів охорони здоров’я та соціального захисту, які потребують швидкого реагування депутатів”, – зауважила вона.

Ірина Горавська запропонувала усім членам комісії активно долучитися  та спільно визначити стратегію діяльності комісії.

“Поетапно ми зможемо зробити якісну медицину в області”, – впевнена голова профільної комісії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: