19:49, 04 Грудня 2020

Комісія Волиньради з питань міжнародного співробітництва визначила пріоритети роботи

Сьогодні, 4 грудня, відбулося перше організаційне засідання постійної комісії обласної ради з питань з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій. Головою комісії, за рішенням сесії, визначено голову фракції “Європейська солідарність” в обласній раді Юлію Вусенко. Вона запропонувала колегам висунути своє бачення стосовно заступника та секретаря комісії. Після нетривалої дискусії заступником голови комісії обрали депутата Івана Мирку, хоча він заявив, що має намір згодом перейти в іншу профільну комісію облради. Секретарем одноголосно визначили депутатку Ористлаву Сидорчук.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

У ході розгляду питання “Різне” голова комісії Юлі Вусенко запропонувала колегам визначитись із пріоритетами подальшої роботи. Вона зауважила, що депутати мали змогу ознайомитись із планом роботи комісії попереднього скликання, аби окреслити власне бачення подальших дій.

“Комісія повинна напрацювати новий план нашої роботи на перше півріччя наступного року і виконувати його злагоджено та спільно. Маю надію, що робота нашої комісії буде ефективною та результативною. Ми напрацюємо графік засідань і у тому числі й виїзних”, – наголосила вона.

Депутати рекомендували департаменту зовнішніх зносин, залучення інвестицій та з питань туризму і курортів ОДА долучатись до співпраці та вносити свої пропозиції щодо плану роботи комісії на наступний рік.

Окрім того, профільна комісія має намір ознайомитись із результатами роботи профільних відомств виконавчої влади. Так, депутатка Ористлава Сидорчук зажадала ознайомитись зі звітом щодо реалізованих проектів міжнародної технічної допомоги за “Програмою Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020”.

Своєю чергою депутат Іван Мирка хоче отримати вичерпну інформацію  діяльності профільних відомств ОДА в царині міжнародних залізничних пасажирських перевезень.

Депутат Валентин Кошельник  запропонував колегам також вивчити стан справ із розбудовою нових та діяльністю діючих міжнародних митних переходів, аби у подальшій роботі комісії приділити цій темі особливу увагу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: