09:23, 29 Січня 2018

Комаров у Луцьку розповів, як із оператором врятувався від авіакатастрофи

Подорожуючи до королівства Мустанг, однієї із областей Непалу, відомий мандрівник, ведучий програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров та оператор Олександр Дмитрієв могли розбитися на літаку.

Про це лучанам мандрівники розповіли вчора, 28 січня, під час зустрічі у РЦ «Промінь».

За словами Комарова, до Мустангу дістатися можна лише двома способами – пішки та на джипі. Але стартують всі маршрути із міста Джонсон – туди летить літак із туристичного міста Покхара – всього 20 хвилин.

Комаров та Дмитрієв планували летіти тим же літаком:

«Коли ми приїхали, я дізнався, що там під Мустангом жив українець, який сильно змінив своє життя. Він був успішним бізнесменом, у нього було рекламне агентство, він заробляв декілька сотень доларів в рік. Потім він втомився, кинув бізнес і поїхав в Гімалаї. Там він перестав їсти, вирішив, що їжа – це шкідливо і потрібно тільки пити воду та молоко та їсти кристали гімалайської солі. Він відмовився від взуття. Навіть коли вертається в Україну раз в декілька років, він у Бориспіль прилітає босим. У нього ступні нагадують підошву кросівок. Ходить в чорному плащі, волосся у нього по пояс і він звертається до людей «божество», – розповів ведучий.

Мандрівник поділився, що цей українець запитав, як вони поїдуть в Джонсон, і порекомендував не летіти на літаку, а поїхати на автобусі, бо красива дорога, водоспад і зможуть зняти унікальні місця.

Їхати потрібно було цілий день, а на літаку – 20 хвилин. Дмитро порадився із Олександром, який хотів летіти на літаку, адже квиток на літак там коштує 40 доларів США, а машина – 500 доларів. Та зрештою все ж поїхали на джипі.

Коли приїхали в Джонсон, то дізналися, що розбився літак, на якому вони мали летіти.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: