10:52, 26 Січня 2018

Командира взводу однієї з військових частин на Волині зловили на хабарі

У результаті спільно спланованих і проведених слідчих (розшукових) дій, в тому числі негласного характеру, прокуратура Волинської області та слідчі і оперативні підрозділи обласного Управління Служби безпеки України 25 січня 2018 року викрили командира взводу зв’язку військової частини А 1186  (м. Володимир-Волинський) під час одержання неправомірної вигоди (кримінальне правопорушення, передбачене ч.3 ст. 368 КК України) в розмірі 3 тисячі гривень від свого підлеглого солдата.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Керівник військового підрозділу, діючи всупереч інтересам служби та з метою особистого збагачення, вимагав від солдата надання неправомірної вигоди за невжиття заходів щодо притягнення до дисциплінарної та адміністративної відповідальності за вчинення ним порушень при проходженні військової служби.

Задля маскування факту одержання неправомірної вигоди, керівник надав підлеглому номер банківської картки, на яку треба було перерахувати кошти. Нині слідчими органу безпеки затриманому командиру взводу повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Вирішуєть питання про обрання йому запобіжного заходу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: