13:33, 28 Березня 2023

Коли у школах Володимирської громади розпочнуться весняні канікули

За інформацією управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради, весняні канікули у закладах загальної середньої освіти розпочнуться 10 квітня і триватимуть до 17 квітня включно. У початковій школі № 7 канікули триватимуть із 17 по 19 квітня.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Нагадаємо, що усі заклади освіти України мають право самостійно планувати канікули та структуру навчального року. При цьому вони повинні дотримуватися кількох правил – канікули не мають перевищувати 30 днів, і влітку діти повинні відпочивати не менше двох місяців. Відтак остаточне рішення про відпочинок учнів ухвалює керівництво кожної школи окремо.

На спільній нараді керівників закладів загальної середньої освіти громади вирішили піти на канікули у передвеликодній тиждень, коли, зазвичай, відвідуваність у школах значно знижується. Окрім цього, учні та педагоги відпочиватимуть і у другий день Великодня. Щодо початкової школи, то її робота узгоджується із графіком ліцею «Центр освіти», де працює спільна для усіх їдальня, тож канікули в учнів початкових класів будуть у ті ж дні, що і в ліцеїстів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: