12:44, 27 Травня 2019

Коломойський оголосив про допомогу Тимошенко на парламентських виборах

Олігарх Ігор Коломойський вважає Юлію Тимошенко другом і має намір “допомагати” їй на парламентських виборах шляхом встановлення невисоких цін на рекламу на “1+1”.

Про це повідомляє “Українська правда”.

«Ми з нею в нормальних відносинах… Ми з нею друзі, добре. Раз вона назвала мене другом, значить, ми з нею друзі», — сказав Коломойський, коментуючи відомий аудіозапис, на якому Тимошенко вітає його з днем ​​народження і називає другом.

Водночас Коломойський вважає, що цей аудіозапис “СБУ, напевно, записало або хтось там”, тому що дзвінок був по відкритому зв’язку.

«Ми будемо допомагати їй на парламентських виборах», — сказав Коломойський, відповідаючи на питання, чи нормально він спілкується з Тимошенко після президентських виборів.

«Тим, що ціни на рекламу будемо намагатися робити прийнятні для всіх. Тому що їх партія не дуже багата»,   — пояснив Коломойський, яким чином він буде допомагати Тимошенко.

Він також припустив, що у Олега Ляшка після президентських виборів буде теж “не дуже багата” партія, тому що “від нього пішов головний спонсор” (колишній топ-менеджер холдингу СКМ Юрій Зінченко – УП).

“І якщо у нього матеріальне становище похитнеться, ми будемо намагатися теж…”, — сказав Коломойський.

Він заявив, що перед президентськими виборами “1+1” знизив ціни на рекламу, “щоб усі мали можливість потрапити на телеекран в тому ж обсязі, в якому і Петро Олексійович”, — йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: