22:16, 01 Березня 2023

Колектив волинських прикордонників поповнився молодими офіцерами

У підрозділи Волинського прикордонного загону для подальшого проходження служби прибули лейтенанти – цьогорічні випускники Національної Академії Державної прикордонної служби ім. Богдана Хмельницького.

Про це повідомляє прес-служба Волинського прикордонного загону.

Значний багаж теоретичних знань вони отримали у прикордонному виші, тепер настав час практично застосувати вивчене в службовій діяльності безпосередньо в підрозділах кордону. Офіцери зустрілися з керівництвом прикордонного загону, з ними провели ряд настановних заходів та ознайомили з оперативною обстановкою на ділянці відповідальності.

Нині молоді лейтенанти уже у своїх підрозділах, знайомляться з новими колективами та особливостями державного рубежу, який охоронятимуть. А допомагати їм у становленні на посадах будуть закріплені за кожним офіцери-наставники.

«Свій офіцерський шлях вони розпочинають у нелегкий для країни час – в умовах війни. Віримо, що кожен із них зробить вагомий внесок у справу охорони і оборони державних рубежів, стане справжнім прикладом для підлеглих, а подальші роки їхньої служби проходитимуть під мирним українським небом», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: