16:26, 26 Жовтня 2020

Кого обрали головами ОТГ на Волині: попередні результати

Стали відомі попередні результати виборів голів низки громад в області.

Як повідомив у «Фейсбук» очільник ВО «Свобода» на Волині Анатолій Вітів, вдруге поспіль головою Мар’янівської ОТГ люди обирають висуванця «Свободи» Олега Басалика. Головою Люблинецької ОТГ на Ковельщині, з його слів, втретє поспіль обирають Наталію Сіховську.

Нардеп Ірина Констанкевич пише, що на виборах голови Любешівської ОТГ переміг кандидат від політичної партії «ЗА Майбутнє» Олег Кух, якого підтримало 42,18 % виборців. На виборах голови Прилісненської громади, з її слів, перемагає Ігор Терещенко, якого підтримало 57,42 % виборців. На посаду голови Маневицької ОТГ обрали Олександра Гаврилюка (21,35 % голосів).

Своєю чергою, нардеп Вячеслав Рубльов інформує, що за попереднім підрахунком голосів у Підгайцівській ОТГ перемагає чинний голова громади Юрій Семенюк (46,44 %). У Торчинській ОТГ найбільше голосів здобуває Юрій Кревський (67,09 %). Зі слів нардепа, у Доросинівській громаді переможцем стає Микола Касянчук (63,03 %), у Копачівській громаді – Олександр Совтис (75,22 %), у Затурцівській громаді – Юрій Ковальчук з результатом 47,3 %.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: