16:10, 29 листопада 2021

Клин під поздовжнє склепіння стопи: кому і для чого він може знадобитися*

Плоскостопість – справжній бич нашого часу. На сьогоднішній день, згідно з офіційною статистикою ВООЗ, на це захворювання страждає практично кожна друга людина. І, як показує практика, найбільшого ризику його розвитку схильні жінки.

Саме вони найчастіше, у погоні за модою та красою, на шкоду своєму здоров’ю носять неправильне взуття, яке не забезпечує належну підтримку склепінь стопи. Згодом це неминуче призводить до виникнення різних деформацій, появи хворобливих відчуттів та швидкої стомлюваності ніг при ходьбі.

Компанія «Волсмарт», що випускає ортопедичні вироби для стоп під торговою маркою «FootCare», розробила унікальну лінійку клинів під поздовжнє склепіння, які допомагають значно підвищувати комфортність взуття та ефективно боротися з плоскостопістю. Корисними вони будуть для всіх, хто вже зіткнувся із цією проблемою чи хоче уникнути її у майбутньому.

Виробляють продукція бренду «FootCare» із високоякісних гіпоалергенних матеріалів, що забезпечують високий рівень амортизації та надійну підтримку стопи. Широкий асортиментний ряд виробів дозволяє підібрати відповідну модель для взуття будь-якого типу та фасону.

Купити оптом клинці під поздовжнє склепіння стопи в компанії «Волсмарт» – відмінне рішення для всіх, хто займається роздрібним продажем ортопедичних товарів. Враховуючи їхню широку запотребуваність, це дозволить стабільно отримувати гарний прибуток. Також оптові покупці можуть розраховувати на максимально зручні та вигідні умови співробітництва. Для всіх охочих купити оптом ортопедичні вставки для стоп компанія «Волсмарт» пропонує:

– найнижчі ціни на продукцію власної торгової марки «FootCare».

– гнучкі умови оплати.

– строге дотримання термінів постачання та оперативну доставку замовлень по всій Україні.

Як бачите, співпраця з «Волсмартом» дає цілу низку конкурентних переваг. Але головне – партнери компанії отримують можливість пропонувати своїм клієнтам справді якісний та корисний продукт, який допоможе їм зберегти здоров’я стоп.

Клини під поздовжнє склепіння стопи: асортимент та показання до застосування

Людям, які проводять багато часу на ногах або часто носять модельне взуття, дуже важливо використовувати спеціальні пристрої для підтримки поздовжнього склепіння. Це необхідно для зниження навантаження на суглоби ніг, зменшення дискомфортних відчуттів та профілактики можливих деформацій стоп.

Також застосування цих виробів показано при плоскостості, що вже сформувалася. Представлені в асортименті компанії вставки забезпечують надійну підтримку поздовжнього склепіння стопи та перешкоджають подальшому прогресу патології. Вони пом’якшують ударні навантаження і знижують біль у суглобах при ходьбі, допомагають вирішити проблему швидкої стомлюваності та дискомфорту при носінні будь-якого взуття: туфель на високих підборах або інших моделей.

ТМ «FootCare» випускає клин під поздовжнє склепіння стопи двох видів:

– Гелеві. Мають прекрасний підтримувальний і амортизувальний ефект. Ідеально підходять для відкритого модельного взуття.

– Шкіряні. Завдяки щільному корковій основі такі клинки забезпечують більш надійну підтримку поздовжнього склепіння і можуть застосовуватися як для профілактики, так і для корекції плоскостопості.

Оптовий продаж цих виробів здійснюється на сайті компанії «Волсмарт». Для початку співробітництва достатньо пройти просту процедуру реєстрації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: