19:22, 26 Липня 2022

Ківерцівський музей отримав матеріали про сучасну російсько-українську війну

Напередодні відзначення Дня Української Державності, який утверджує зв’язок поколінь нашого народу, Ківерцівський краєзнавчий музей поповнив свої колекції новими матеріалами про боротьбу українців за незалежність і територіальну цілісність під час сучасної російсько-української війни.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

Одним із перших відвідувачів виставки були представники Луцького районного сектору № 2 філії ДУ «Центр пробації у Волинській області» старший інспектор відділу Катерина Дембіцька та підобліковий Богдан з Ківерцівської громади. Відвідувачів  зацікавили експозиції зали, присвяченні природі заповідному фонду «Цуманської пущі», етнографії та краєзнавства. Особливо юнака, учня одного з професійно-технічних навчальних закладів Волині, вразили експонати з історії участі ківерчан у подіях Майдану та   Революції Гідності, а також розповіді про героїв-сучасників, які стоять на захисті кордонів нашої держави.

«Щиро надіємось, що отриманні відвідувачами враження сприятимуть інтелектуальному розвитку, вихованню патріотизму та збільшенню кругозору», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: