11:38, 07 Квітня 2023

Ківерцівську громаду відвідали благодійники із Німеччини

Днями до Ківерцівської міської ради завітали представники неприбуткової організації «Schnelle Nothilfe», що у місті Нойс, Німеччина.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

Метою візиту благодійників стало знайомство з роботою Координаційного центру при Ківерцівській міській раді, проведення оцінки потреб допомоги, що надається військовослужбовцям та внутрішньо переміщеним особам.

Організація «Schnelle Nothilfe» неодноразово надсилала у громаду гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, одягу, іграшок, меблів тощо.

Тож і сьогодні, упевнившись у чесній та прозорій роботі Координаційного центру при Ківерцівській міській, раді благодійник Деніс Рімпо запропонував свою подальшу допомогу та підтримку громаді та спільно з членами цього центру детально обговорив наступні кроки співпраці.

Зокрема на зустрічі Ківерцівський міський голова Олександр Ковальчук подякував представникам організації за підтримку та допомогу і передав Подяки від міської ради усім закордонним благодійникам, які долучалися до допомоги.

Також учасники зустрічі відвідали КП “Ківерцівська центральна лікарня Ківерцівської міської ради” де проходять лікування військовослужбовці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: