21:18, 15 Червня 2021

Ківерцівській громаді передали пожежний автомобіль від благодійників

Продовжуючи добру традицію співпраці зі шведською благодійною організацією «Філіппус», Ківерцівська територіальна громада, за сприяння міського голови Олександра Ковальчука, отримала від шведського мецената Руне Графстрома спеціальний пожежний автомобіль «SCANIA 280».

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

У середу, 9 червня, на площі біля приміщення пожежної частини в м. Ківерці відбулася зустріч представників міської ради, ківерцівських вогнеборців  та ВОБФ «Філіппус-Луцьк». Благодійники урочисто передали Ківерцівській територіальній громаді пожежного автомобіля з належним обладнанням, комплектами пожежного спорядження  та помпою.

Попри свій вік авто в гарному стані. Пожежна машина заїхала на територію України, як гуманітарна допомога. Незабаром її  мають розмитнити і безкоштовно зареєструвати. Пробіг пожежної машини невеликий. Авто використовувалось для практичних відпрацювань та тренувань шведських рятувальників. Помпу під час пожеж зможуть використовувати для гасіння вогню, а під час злив чи підтоплень – для відкачування води.

Секретар міської ради Оксана Баранович щиро подякувала меценатам  та підкреслила, що подароване авто буде передано Тростянецькому старостинському округу. Адже, для сільської місцевості надзвичайно важливо вчасно і якісно отримати допомогу, аби врятувати людське життя та майно.

Начальник 6 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області Андрій Кузьмов зазначив, що при створенні нового Тростянецького пожежно-рятувального підрозділу, рятувальники зможуть виїжджати на ліквідацію пожеж на території громади одразу при отриманні виклику, не гаючи дорогоцінних хвилин при порятунку людського майна та не чекаючи рятувальників з міста.

Міський голова Олександр Ковальчук повідомив, що у рамках співпраці, Тростянецька громада отримала два автомобіля швидкої допомоги.  Шведські меценати два роки тому пообіцяли ще й пожежне авто. Тепер ми отримали потужну техніку, яка готова виконувати усі дії за призначенням. Автомобіль підвищеної прохідності вкрай потрібний для сільської місцевості відтепер служитиме Ківерцівській громаді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: