22:02, 27 Червня 2021

Ківерчан привітали із 70-літтям міста

Урочисті заходи з нагоди 70-ї річниці від дня перенесення Ківерців у категорію міста відбулися 27 червня у Ківерцях. Привітали ківерчан із визначною датою голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, народні депутати України Вячеслав Рубльов та Ірина Констанкевич, голова Луцької районної ради Олександр Омельчук, Ківерцівський міський голова Олександр Ковальчук та депутати облради.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

«Сьогодні вітаємо місто Ківерці із 70-літтям, однак насправді історія Ківерців значно древніша, – звернулася до присутніх Ірина Констанкевич. – Роком заснування Ківерців значиться 1870 рік, є й інші джерела, які вказують давніші дати. Я вітаю вас із тим, що ви відбулися в історії великої України. Ваш історичний і майбутній вік визначає молодь і її життєва енергія, присутня у місті. Тому не випадково святкування розпочалося із виступів наших юних артистів, які відкривали це свято, танцювали вальс, співали Гімн України. Адже місто живе тоді, коли його наповнює молодість і дитячий сміх. Я вас вітаю із великим історичним минулим, але і майбутнє Ківерців стане ще величнішим».

З нагоди ювілею Ірина Констанкевич вручила відзнаки голові міста Ківерці Олександру Ковальчуку, директорці Ківерцівського краєзнавчого музею Оксані Сущук. Також директору Ківерцівської дитячої музичної школи Ірина Констанкевич вручила сертифікат на суму 100 тисяч гривень для придбання музичного обладнання та інструментів.

«Місто Ківерці дійсно розвивається, – зазначив Вячеслав Рубльов. – Сьогодні тут створили нові можливості для розвитку молоді, для тренувань, розваг і розкриття потенціалу. І саме молодь – та рушійна сила, за якою майбутнє країни. Я щиро радію тому, що в Ківерцях є люди, які постійно вболівають за розвиток і добробут громади. Щиро вітаю ківерчан зі святом! Вірю в Ківерцівську громаду і бажаю подальшого розквіту». Вячеслав Рубольов нагородив Олександра Ковальчука відзнакою за високий професіоналізм і розвиток місцевого самоврядування.

«Ківерчан я можу впевнено назвати своїми земляками, – сказав у вітальному слові Григорій Недопад. – Адже моя робота в органах місцевого самоврядування почалася у 2015 році саме з Ківерець. Особливо приємно бачити тут багато знайомих облич, а той час, який я провів у Ківерцях, став для мене незабутнім. Я усіх пам’ятаю і ціную, і з почесною місією від Волинської обласної ради щиро вітаю Олександра Ковальчука та громаду міста із 70-ю річницею з дня присвоєння статусу міста. Зичу Ківерцям розвитку, добробуту, миру і достатку, щастя і благополуччя кожній родині й усій громаді».

Від Луцького району ківерчан привітав Олександ Омельчук.

«Сьогодні ми вирішили приєднати Луцький районний центр ПМСД до Ківерцівського ПМСД, що забезпечить додаткові фінансові надходження на розвиток медичних закладів», – зазначив Олександр Омельчук, а його слова були підтримані оплесками присутніх.

На честь визначної події у Ківерцях влаштували масштабні гуляння. Для дітей і дорослих організували численні розважальні локації, святкові виступи, майстер-класи, спортивні заходи та частування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: