18:19, 04 Березня 2020

Кіт у мішку та сексизм: парламент проголосував за нового Прем’єр-міністра

Новим Прем’єр-міністром став Денис Шмигаль.

Відповідне рішення ухвалили під час пленарного засідання позачергової сесії Верховної Ради 4 березня.

Представляючи претендента на посаду голови уряду, Президент Володимир Зеленський зазначив, що новий уряд буде «урядом для людей».

Депутат Тарас Батенко просив майбутнього прем’єра зупинити другий етап медичної реформи. Денис Шмигаль відповів, що потрібно дивитися, щоб результат медичної реформи не призвів до краху галузі.

Денис Шмигаль обіцяв присвячувати увагу промисловості, агропромисловому розвитку та вирішенню соціальних питань. Також він анонсував перегляд держбюджету в частині перерозподілу видатків і доходів всередині бюджету.

Нардеп Юлія Клименко подарувала кандидату у прем’єри символічного  іграшкового «кота в мішку».

«Ми проголосували перший уряд без представлення, без програм, без розуміння, як рятувати країну. Зробили експеримент на шість місяців. Сьогодні нам пропонують той самий експеримент, але з іншими котами в мішку, більш досвідченими. Тому, пане Президенте, ми дуже наполягаємо і просимо вас, просимо вас пане Прем’єр-міністре майбутній і пане спікер, щоб ви представили всіх міністрів персонально. Не посилалися на статтю 209, яка відноситься до членів ЦВК», – зазначила вона.

Депутат Ірина Геращенко відзначила, що у світі є декілька країн, де наречену бачать у першу шлюбну ніч. Так само, мовляв, не встигла монобільшість вивчити обличчя попереднього прем’єра, як обирає наступного. З її слів, лускає мильна бульбашка «нових облич», які виявилися недосвідченими і некомпетентними. Також вона назвала найбільшою ганьбою сексизм Шмигаля, в уряді якого не знайшлося місця жінкам.

Обраний в окрузі на Волині нардеп Ігор Гузь закликав нового прем’єра приїхати на Волинь, аби вивчити проблеми шахтарського регіону Нововолинська та бути готовим до діалогу та співпраці з усіма депутатами.

За призначення нового прем’єра проголосував 291 нардеп.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: