17:55, 15 Квітня 2024

Кірбі закликає Палату представників США підтримати допомогу Україні та Ізраїлю: «Голоси для цього є»

Радник Білого дому Джон Кірбі заявив, що питання фінансування Ізраїлю та України має бути винесене на розгляд Палати представників «якнайшвидше», оскільки голоси для цього є.

Про це повідомляє «Axios», передає «Укрінформ».

Кірбі зазначив, що все, що потрібно зробити Палаті представників – це поставити законопроект на голосування. В ефірі NBC «Meet the Press» він заявив Крістен Велкер, що «ми з вами знаємо, що голоси для цього є».

«Ми просто шукаємо лідерства в офісі спікера: винести його на обговорення, проголосувати за нього, щоб не тільки Ізраїль міг отримати додаткові ресурси та захистити себе – чого він явно потребує, – але й Україна теж», – сказав він.

Спікер Палати представників Майк Джонсон відмовляється вносити на розгляд законопроект із підтримкою України, ухвалений Сенатом. Натомість він заявив, що планує представити свою ініціативу, яка включатиме «деякі важливі нововведення» в тексті.

13 лютого Сенат США у фінальному голосуванні підтримав законопроект, який передбачає допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню у 95 млрд дол., 60 млрд з яких – для Києва.

Документ мають схвалити у Палаті представників перед тим, як його направлять на підпис президенту США Джо Байдену.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: