11:15, 06 Лютого 2018

Кінологічні команди Волинської митниці минулоріч виявили майже сотню правопорушень

На Волинській митниці ДФС працює 7 кінологічних команд, 5 з яких пройшли відповідну підготовку на пошук наркотичних засобів та 2 – на пошук тютюнових виробів.

Про це повідомляє прес-служба митниці.

У 2017 році одна з них зайняла перше місце в ІІІ Міжнародних змаганнях кінологічних команд України, дві кінологічні команди взяли участь у ІІІ відкритих змаганнях спеціальних розшукових собак за програмою “служба собак – детекторів” та теж посіли призові місця.

У результаті спрацювання службових собак у 2017 році виявили та припинили 66 фактів незаконного переміщення через митний кордон України тютюнових виробів. Крім того, виявили та припинили 21 спробу незаконного переміщення наркотичних засобів.

Довідково: загалом у 2017 році посадові особи Волинської митниці виявили 29 фактів незаконного переміщення через митний кордон України наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів. Відтак, до правоохоронних органів направили 29 повідомлень про протиправні діяння, що містять ознаки злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: