09:13, 23 Серпня 2021

Кілька тисяч люду, парад, військові, козаки, рекорд України, Василь Зінкевич та Руслана: у Боратині організували масштабний фестиваль

На величезному спорткомплексі у Боратині ніде було яблуку впасти:  родини, творчі і трудові колективи 24-ох сіл об’єднаної громади, почесні гості, військовий оркестр, воїни АТО, козаче військо, юні курсанти,  знамениті виконавці. Традиційний ІV етнофестиваль цьогоріч особливий,  бо приурочений 30-ій річниці Незалежності України.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Вражаючий кількатисячний парад, розмаїття синьо-жовтих знамен, вишиванок та усмішок, багатоголосе виконання гімну і потужне й розкотисте «Слава Україні! Героям слава!»: на головній сцені очільник Боратинської громади Сергій Яручик привітав свою майже 20 тисячну громаду та  поважних гостей – народних депутатів Вячеслава Рубльова, Валерія Стернійчука та голову обласної ради Григорія Недопада.

«Боратинська громада – це приклад єдності, змужніння і росту. Такі громади і Волинь загалом – це оплот країни. Ми повинні пам’ятати і підтримувати тих, завдяки кому сьогодні святкуємо, розвивати підрозділи тероборони. Я вірю в те, що Україна переможе, що держава буде сильна, а  Боратинська громада процвітатиме», – звернувся до присутніх народний депутат Вячеслав Рубльов.

Депутат Верховної Ради України Валерій Стернійчук зазначив, що Боратинська громада – одна з найпотужніших в області. «І я знаю в чому секрет вашого успіху – ви ініціативні і прагнете розвитку. У вас чудова інфраструктура, але ви бажаєте більшого, працюєте задля вдосконалення. З нагоди найбільшого державного свята бажаю добра, щастя і впевненості у майбутньому», – привітав він громаду.

«Вітаю велику боратинську родину!, – звернувся до присутніх голова обласної ради Григорій Недопад. – Ви тримаєте першість у багатьох сферах: децентралізації, розбудові та розвиткові, кількісних і якісних показниках, згуртованості та ініціативності. Дай, Боже, вам такої успішності на довгі роки.  Хочу запевнити вас у партнерській підтримці, що обласної, що Верховної, що районної рад. Слава Україні!».

Під час фестивалю присутні встановили новий рекорд України – склали наймасовішу живу символіку  єдності країни.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: