15:29, 04 Лютого 2021

Керівники комунального та приватного підприємств на Волині заволоділи бюджетними коштами на суму майже два мільйони

Керівників комунального та приватного підприємства на Волині судитимуть за розтрату і заволодіння бюджетними коштами у сумі майже два мільйони гривень.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальні акти у кримінальних провадженнях про вчинення директором одного з комунальних підприємств області неодноразової розтрати, а директором господарського товариства – заволодіння шляхом зловживання службовим становищем чужого майна у великих і особливо великих розмірах, а також про вчинення ними обома службового підроблення за попередньою змовою групою осіб (ч.ч. 4, 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).

Слідство встановило, що у 2017 році директор комунального підприємства та керівник фірми-підрядника підробили документи щодо обсягів та вартості виконаних робіт із будівництва твердопаливної котельні для обслуговування загальноосвітньої школи та фельдшерсько-акушерського пункту в селі Коршів Луцького району.

На підставі цих документів посадовці заволоділи коштами комунального підприємства на суму 1,1 мільйона гривень.

Наступного року директор КП, підробивши документи про вартість та обсяги робіт із реконструкції загальноосвітньої школи в селі Боратин Луцького району, розтратив кошти підприємства на суму понад 850 тисяч гривень.

Тепер за ці злочини обидва посадовці відповідатимуть перед судом.

Обвинувальні акти скерували до суду разом із позовами прокурора про стягнення заподіяної шкоди.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: