20:35, 24 Березня 2020

Керівника підприємства та в. о. сільського голови судять за розтрату

Волинського підприємця судитимуть за підроблення офіційного документа та пособництво в зловживанні повноваженнями. 

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області.

Рожищенський відділ Маневицької місцевої прокуратури скерував до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення волинським підприємцем підроблення офіційних документів та пособництва у зловживанні директором одного з підприємств області повноваженнями, що завдало істотної шкоди державним інтересам.

У грудні 2018 року одна із сільських рад Рожищенського району уклала із підприємством договір будівельного підряду на виконання робіт із капітального ремонту покрівлі дитячого садка. Технічний нагляд за об’єктом здійснював обвинувачений.

Директор підприємства, знаючи, що роботи у повному обсязі не виконані, вніс неправдиві відомості про їх виконання в акт виконаних робіт, підписав його й подав на підписання  інженеру з технічного нагляду та виконувачу обов’язків сільського голови.

Інженер з  технічного нагляду, усвідомлюючи невідповідність обсягів та переліку фактично виконаних будівельних робіт на об’єкті роботам, внесеним у акт, підписав його та завірив відтиском печатки. Завдяки цим оборудкам підприємству із бюджету виплатили майже 100 тис. грн.

Керівника підприємства та виконувача обов’язків сільського голови уже судять за вчинення цих злочинів. Невдовзі постане перед судом і інженер з технічного нагляду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: