20:20, 30 Червня 2023

Керівництво УЖК Волинської ОВА ознайомилося із підготовкою до опалювального сезону у Володимирі

29 червня в рамках підготовки до нового опалювального періоду відбулась робоча зустріч першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука з керівництвом Управління житлово-комунального господарства Волинської ОДА, в ході якої оглянули кілька об’єктів КП «Володимиртепло», де проводять роботи за кошти бюджету громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Зокрема, під час зустрічі проінспектували початок робіт у центральній частині міста, що проходять в межах проекту реконструкції теплових мереж котельні на вул. Шевченка, 8-К – Ковельській, 12-К. Також відвідали котельню на вулиці Сагайдачного, де здійснюють проект з технічного переоснащення котельні із заміною котлів. Цей об’єкт переведуть на альтернативні джерела енергії (щепу).

Окрім цього, побували в котельні на вул. 14-ї Князівської бригади, яка працює в автоматичному режимі з повною відсутністю персоналу на об’єкті. Цього року планується перевести на аналогічний режим роботи ще дві котельні міста. Усі вони будуть управлятися автоматично через єдиний пункт диспетчеризації.

Порушили на зустрічі й питання відшкодування різниці у тарифі на теплопостачання, який у Володимирі наразі є найнижчим у Волинській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: