14:03, 30 листопада 2022

Керівництво області зустрілося із волинськими спортсменами, які представляли Україну на міжнародних змаганнях

Начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко разом із головою обласної ради Григорієм Недопадом привітали волинських спортсменів з успішними виступами на чемпіонаті світу з кікбоксингу та чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Посадовці привітали з перемогами та подякували за здобутки трьох призерів чемпіонату світу з кікбоксингу та їх тренера, а також призера чемпіонату Європи з кіокушинкай карате і його тренера-викладача.

Зокрема, відзнаки та подяки отримали:

Софія Подвальна – Майстер спорту України з кікбоксингу ISKA, виборола І місце на чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA у ваговій категорії 55 кг (31 жовтня – 6 листопада 2022 року у місті Кемер в Туреччині).

Руслан Ткачук – зайняв І місце на чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA серед юнаків у ваговій категорії 75 кг (31 жовтня – 6 листопада 2022 року у місті Кемер в Туреччині).

Артем Кучерук – зайняв ІІ місце на чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA серед юнаків у ваговій категорії 55 кг (31 жовтня – 6 листопада 2022 року у місті Кемер в Туреччині).

Андрій Подвальний – Майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу ВТКА, тренер-викладач призерів чемпіонату світу з ISKA кікбоксингу Софії Подвальної, Руслана Ткачука, Артема Кучерука.

Фрунзік Королік – завоював срібну нагороду в абсолютній ваговій категорії серед молоді у чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате, що відбувся 3-5 листопада в місті Софія (Болгарія).

Віктор Москвич – тренер-викладач Фрунзіка Короліка, срібного призера чемпіонату Європи з кіокушинкай карате.

Це спортсмени-волиняни, котрі входили до збірних команд України.

До слова, як повідомив Віктор Москвич, збірна України цьогоріч завоювала ІІ командне місце на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате. Склад збірної був дуже потужний. Атмосфера була дуже дружня та командна. Підтримка України – теж була відчутна. Для прикладу, коли волинянин у поєдинку переміг потенційного чемпіона Європи з кіокушинкай карате (болгарина), то збірна Болгарії підійшла і привітала волинянина з перемогою, відзначивши його абсолютну першість у бою.

Тренер призерів чемпіонату світу з ISKA кікбоксингу Андрій Подвальний також розповів про теплий прийом українців за кордоном, але відзначив, що усі були здивовані високій підготовці українців на чемпіонат попри військовий стан в країні.

«Загалом майже всі спортсмени України здобули призові місця. Європейці дуже дивувались цьому, бо у нас в країні війна, а ми все одно підготовлені і показуємо високі результати. Ніби і не знижували обертів. Але ми всі усвідомлюємо – мусимо бути сильними», – розповів Андрій Подвальний.

Також користуючись нагодою, звернувся із проханням допомогти з невеликим генератором, аби підтримувати систему опалення у тренувальному приміщенні при вимкненні електроенергії. Хвилюються, що при мінусовій температурі зруйнуються батареї.

Тож начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко запевнив, що обов’язково посприяють у вирішенні цього питання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: