18:31, 24 Березня 2022

Картопля та огірки на проспектах: луцькі муніципали нагадують про заборону облаштування городів

Нагадують, що відповідно до ст. 16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та п. п. 2.5.5.1.10 Правил благоустрою міста Луцька, на об’єктах благоустрою та прибудинкових територіях багатоквартирних будинків забороняється влаштування городів. За таке порушення передбачена адміністративна відповідальність згідно з ст. 152 КУпАП – штраф на громадян від 340 до 1360 грн, посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 гривень.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

«Разом з тим, городи біля багатоповерхівок Луцька не є рідкістю. Хтось вирощує картоплю на проспекті Волі,  хтось огірки на проспекті Соборності, а хтось помідори на вул. Винниченка.

Окремої уваги заслуговують огорожі навколо таких городів. З метою убезпечення висаджених овочів, мешканці обласного центру пускають в хід будь-які доступні предмети – старі віконні рами та двері, гнилі штахети, металеві прути та арматурні сітки, а в окремих випадках город обтягують колючим дротом, ну щоб вже точно ніхто не зміг зазіхнути на вирощену городину.

Зрозуміло, що все це негативно впливає на естетичний вигляд вулиць і дворів нашого міста та має відійти у минуле.

Але є й інша сторона. Все більше будинків, особливо там де створені ОСББ, замість цибулі та помідорів під вікнами, створюють сучасне озеленення – висаджують газон, декоративні дерева та кущі.

Порівнюйте та вирішуйте самі, як має виглядати ваш двір.

Департамент муніципальної варти звертається до мешканців із закликом не порушувати Правил благоустрою міста Луцька та нагадує про свій телефон гарячої лінії, за яким можна повідомляти про виявлені порушення: 067 000 0 679, 066 102 1 102.

Або надсилайте інформацію на: Viber, Telegram, WhatsApp», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: