20:20, 10 Березня 2023

«Карітас-Волинь» у Нововолинську реалізовує проект «Діти та війна»

9 березня представники благодійного фонду «Карітас-Волинь» провели у Нововолинській міській раді круглий стіл. На заході презентували проект «Діти та війна», який реалізовується за підтримки Карітас Німеччини. Координаторка проекту Вікторія Скриннікова розповіла, що протягом трьох років у Центрі для дітей та сімей Карітас Волинь будуть проводити соціально-педагогічну та психологічну роботу з дітьми, які постраждали від війни в Україні.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Програма проекту «Діти та війна» включає три напрямки: допомога дітям у навчальному процесі, формування необхідних знань та навичок, щоб долати стрес та труднощі у повсякденному житті, спричинені війною та робота з батьками для налагодження довірливих стосунків з дітьми, підтримка їх у стресових ситуаціях.

Активності в межах проекту відбуваються у вигляді тренінгів за методиками «Безпечний простір», пригодницької педагогіки, професійної орієнтації та навчальні групові заходи щодо формування соціальних навичок.

Долучитися до занять можуть місцеві та переміщені діти, підлітки та їх батьки, які проживають у Нововолинській громаді. Участь у проекті дасть можливість набути нових навичок та компетенцій, отримати психологічну підтримку, організувати цікаве дозвілля та з позитивними емоціями провести корисно час.

Щоб дізнатися більше інформації про проект «Діти та війна» чи записатися до групи учасників, телефонуйте: 097 379 92 46 (координатор Вікторія).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: