21:17, 21 Січня 2022

Канада надасть Україні кредит у 100 мільйонів доларів

Для підтримки економіки України на тлі посилення російської агресії Канада виділить кредит в 120 млн канадських доларів (близько 100 млн дол. США).

Як повідомляє власний кореспондент «Укрінформу», про це в Оттаві оголосив міністр міжнародного розвитку Канади Харджит Саджан.

“Українці можуть завжди розраховувати на підтримку Канади. Працюючи разом, ми можемо зміцнити економіку та провести реформи урядування. Я схвалив цей кредит, аби підтримати спроможність України реагувати на потреби населення на тлі агресивних російських дій”, – сказав Саджан.

Він додав, що це – “лише один з кроків у допомозі в досягненні безпечного майбутнього для українців”.

“Я продовжу шукати шляхи допомоги Україні”, – запевнив міністр.

У його відомстві додали, що канадський кредит використають для “підтримки економічної стійкості країни та реформ урядування”.

Канада також запропонувала виділити грант у 6 млн дол. для допомоги у належному використанні позики.

“Канадські та українські посадовці вже зустрічаються для обговорення потенційних умов позики та часових рамок її використання”, – запевнили у Міністерстві міжнародного розвитку Канади.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі цього тижня перебувала з офіційним візитом в Україні, під час якого зустрілася із керівництвом держави та запевнила у непохитній канадській підтримці перед загрозою подальшої російської агресії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: