16:57, 19 Червня 2023

Камінь-Каширська громада продовжує транскордонне співробітництво з польським містом

Транскордонне співробітництво між Камінь-Каширською міською радою та містом Мендзижець Підляський Республіки Польща продовжується. 

Про це інформують на сторінці Камінь-Каширської громади у “Фейсбук”.

У рамках Угоди про встановлення поріднених зв’язків між містом Мендзижець Підляський та містом Камінь-Каширський 16 червня 2023 року відбулася онлайн зустріч Камінь-Каширського міського голови Віктора Пася із заступником міського голови міста Мендзижець Підляський Павлом Лісанчуком.

Під час зустрічі сторони обговорили підготовку проєктних заявок на Перший конкурс проєктів у рамках Програми Interreg NEXT Польща–Україна 2021-2027 за пріоритетом «Довкілля».

У робочій нараді взяли участь польський проєктний експерт Даніель Драган та начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробіництва Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук.

Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась озвучив колегам проєктну ідею щодо реконструкції очисних споруд в місті Камінь-Каширський орієнтовною вартістю два мільйони євро.

Учасники зустрічі домовились і про співробітництво в сфері цивільного захисту та обговорили напрямки майбутньої співпраці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: