12:38, 23 Грудня 2020

Кабмін планує схвалити нові штрафи за порушення самоізоляції

Кабінет Міністрів планує схвалити законопроект щодо запровадження штрафів за порушення правил самоізоляції та обсервації, запроваджених під час карантину.

Як передає «Укрінформ», про це йдеться у порядку денному засідання на 23 грудня, який опублікований на Урядовому порталі.

Також урядовці мають намір затвердити проекти законів щодо врегулювання ринку послуг автомобільного транспорту в Україні з метою приведення їх у відповідність з актом Європейського Союзу; про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофиˮ щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб; про відповідальність за порушення законодавства щодо управління у сфері безпеки автомобільних доріг.

Крім того, міністри розглянуть проекти постанов про питання забезпечення функціонування системи виявлення вразливостей і реагування на кіберінциденти та кібератаки, а також про затвердження максимального розміру плати за разовий проїзд автомобільною дорогою загального користування, побудованою на умовах концесії.

У середу на засіданні представники Кабміну розглянуть і проекти розпоряджень щодо затвердження плану заходів із впровадження єдиної багатозонової системи цифрового радіозв’язку; про схвалення основних напрямів діяльності акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанкˮ на 2020-2024 роки; про виділення коштів для надання одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, які загинули (померли) під час участі в антитерористичній операції, та особам, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в зазначеній операції.

У порядку денному засідання уряду є також питання схвалення Концепції економічного розвитку Донецької та Луганської областей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: