14:40, 08 Серпня 2018

Кабінети для департаменту культури Луцькради ремонтуватиме скандальний забудовник із нульовим розміром статутного капіталу

Департамент культури Луцькради підписав договір зі скандальним забудовником щодо поточного ремонту кабінетів.

Договір підписаний 1 серпня між департаментом культури Луцькради та приватним підприємством «Алєся».

Проводитимуть поточний ремонт кабінетів на вулиці Богдана Хмельницького, 1. Термін виконання робіт – серпень 2018 року.

На ремонт планують витрати 73,663 тисячі гривень.

Як йдеться в аналітичній системі «YouControl», розмір статутного капіталу цього підприємства складає 0 гривень. У «YouControl» наголошують невідповідність фінансових ресурсів обсягам здійснюваної діяльності може свідчити про фіктивність компанії. Малий статутний капітал точно не може вважатись гарантією надійності партнера. Розмір статутного капіталу менший, ніж законодавчо встановлений мінімум (для акціонерних товариств, банківської, фінансової, страхової сфери) і т. д. може свідчити про наявність фінансових проблем, ризики анулювання ліцензій (якщо це умова ліцензування), відмови в отриманні кредитування тощо. Чим нижче цей показник, тим вище ризик співпраці з контрагентом.

Власником цього підприємства є екс-депутат Луцької районної ради Микола Досов.

Зауважимо, що у 2016 році проти цього підприємства були суди в рамках кримінального провадження щодо будівництва у с. Великий Омеляник, Заборолівської сільської ради, Луцького району, де були виявлені порушення, зокрема, у фірми  не було дозвільних документів на виконання будівельних робіт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: