10:10, 13 Вересня 2022

Із легальних доходів волинян до держбюджету сплатили на 35 % більше військового збору, ніж торік

Упродовж восьми місяців цього року на Волині до держбюджету сплатили 357 мільйонів гривень військового збору.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Це на 35,4 % більше проти аналогічного періоду торік.

«Тобто, додатково до минулорічних показників надійшло 93,4 мільйона гривень військового збору. Ці кошти – вкрай потрібний внесок у перемогу над загарбником, оскільки  ефективна протидія ворогу можлива лише за належного фінансового забезпечення армії. Тому, без жодного перебільшення, вклад кожного платника податків у перемогу – важливий», – коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Позитивна динаміка надходжень військового збору свідчить про дотримання соціальних гарантій при оплаті праці більшістю волинських працедавців. Саме офіційна заробітна плата – основне джерело надходжень військового збору, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області нагадують: підтримати країну фінансово можуть громадяни, котрі відзвітуються у рамках податкової амністії. Держава запропонувала до 1 березня 2023 року на компромісних умовах подати одноразову добровільну декларацію про активи, що придбані у минулі податкові періоди за доходи без належного оподаткування.

Особи, які задекларують такі активи та перерахують до бюджету  одноразовий збір, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за ухилення від оподаткування в минулому.

Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом – сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно – детальна інформація у банері «Одноразове добровільне декларування».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: