11:38, 15 Червня 2021

Із доходів волинян до бюджету сплатили 2,1 мільярда гривень ПДФО

Упродовж січня-травня 2021 року завдяки офіційним робочим місцям та іншим легальним доходам громадян на Волині до бюджетів усіх рівнів надійшло 2,96 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб.

Про це інформують у секторі інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Волинській області.

Сума сплаченого в області ПДФО на 24,3 % перевищує аналогічні показники минулого року.

Ріст надходжень ПДФО, що залишається бюджетоутворюючим для місцевих громад,  насамперед зумовлений  відповідальним ставленням до виконанням своїх зобов’язань працедавцями, — констатують у податковій службі.

«Лише офіційне робоче місце зобов’язує працедавця здійснювати нарахування і сплату ПДФО, військового збору і єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Збільшення надходжень ПДФО свідчить про високу соціальну відповідальність волинського бізнесу, який переважно використовує легальну працю», — вважає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців запевнила, що якісне опрацювання звітної інформації роботодавців і належне адміністрування – серед факторів запобігання мінімізації так званих зарплатних податків окремими господарюючими суб’єктами.

«Навіть в умовах світової пандемії всі представники підприємництва повинні мати рівні конкурентні умови. Тому спроби мінімізувати податки через зменшення офіційного фонду оплати праці – неприпустимі. Бюджети всіх рівнів потребують коштів для фінансування нагальних соціальних питань, а наймані працівники повинні мати гарантовані державою виплати у випадку хвороби чи виходу на пенсію», — підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: