09:19, 07 Січня 2019

Із держбюджету виділили кошти на повторне голосування у трьох волинських ОТГ

На підготовку та проведення повторного голосування із перших виборів депутатів сільських рад три волинські громади отримають 202 тисячі гривень із державного бюджету. Про це йдеться у постанові Центральної виборчої комісії від 4 січня 2019 року № 24, – повідомляє ОПОРА.

Кошти отримають у рамках розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
на підготовку і проведення повторного голосування з перших виборів депутатів сільських, селищних рад 13 січня 2019 року.

На Волині повторне голосування відбудеться у трьох ОТГ, де перші вибори відбулися 23 грудня 2018 року: Привітненській (Локачинський район), Підгайцівській та Липинській (Луцький район). Таким чином, бюджет кожної громади отримає додаткові кошти на організацію та проведення виборчого процесу. Зокрема, Привітненька громада отримає 66 тис грн, а Липинська та Підгайцівська – по 68 тис грн.

Нагадаємо, на проведення перших виборів у дев’яти громадах на Волині, які відбулися 23 грудня, із держбюджету спрямували майже 2,5 млн грн.

Громадянська мережа ОПОРА не проводить класичне довготермінове та короткотермінове спостереження за призначеними на 23 грудня першими місцевими та додатковими виборами в об’єднаних територіальних громадах на місцях, а також за повторним голосуванням. Втім місцеві вибори є важливими та оціночними в частині належної діяльності вищого органу адміністрування виборчого процесу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: