21:02, 26 Березня 2023

«Історії з окупованого Криму»: у Луцьку презентують фотовиставку

28 березня відбудеться відкриття виставки фоторобіт українських репортерів, які після початку окупації працювали в Криму та висвітлювали тему порушення прав людини, фільмували життя родин політв’язнів. Луцьк — один із шести обласних центрів України, де відбуватиметься показ фотовиставки «Історії з окупованого Криму».

Від самого початку окупації Криму Росія чинить масштабні репресії. З політичних мотивів станом на сьогодні ув’язнили понад 150 осіб, — більшість із них кримські татари, — викрали 43-ох українських активістів, з них 11 осіб вважаються зниклими безвісти, а один чоловік залишається під вартою. Наразі репресії тривають.

Протягом десяти днів жителі та гості Луцька зможуть побачити роботи українських репортерів Аліни Смутко, Тараса Ібрагімова та Альони Савчук, які з 2014 до 2019 року документували життя кримських татар та українських активістів у Криму.

У жовтні минулого року фотовиставку «Історії з окупованого Криму» представили на Першому Парламентському саміті Кримської платформи (м. Загреб, Хорватія), а також у грудні — під час урочистих заходів з нагоди 30-річчя Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.

Окрім Луцька, фотовиставка «Історії з окупованого Криму» показали у Хмельницькому, Кропивницькому, Чернівцях та Дніпрі, а також відбудеться у Львові.

У Луцьку виставка триватиме у приміщенні Центрального універмагу Луцьк — “ART GALLERY ЦУМ” (проспект Волі, 1, 5-й поверх).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: