15:05, 28 Грудня 2018

Інтернет-шахраї видурили у волинян майже сім тисяч гривень

Минулої доби до поліції Волині надійшло два повідомлення від мешканців Нововолинська та Луцька про те, що їх ошукали майже на 7 тис. грн. під час покупок товарів через інтернет-сайти. Поліцейські встановлюють осіб, причетних до цих злочинів.

Про це повідомляє прес-служба поліції Волині.

Поліція закликає громадян не здійснювати покупок на сумнівних сайтах, перераховувати кошти за товар тільки після його отримання. Уникнути шахрайств також допоможуть наступні поради:

– не варто переказувати гроші наперед. Якщо просять повну передоплату, то швидше за все це шахраї. Є різні служби доставки, де можна розрахуватися за товар після його отримання;

– коли дають номер карти для передоплати, радимо зайти на сайт кіберполіції, де в розділі «Стоп фрауд»  ви можете перевірити номера наданого вам рахунку чи не входить він до списку шахрайських;

– якщо дуже низька ціна на товар (нижча середньостатистичної), то швидше за все ви попалися на шахраїв;

– ні в якому разі не повідомляти ні номерів банківської карти ні номерів CVV2-коду третім особам;

– не спілкуватися за номерами телефонів,  які вам пропонують псевдопродавці;

– замовляючи товари чи послуги через офіційні сайти, обов’язково перевірити чи вони не фішингові тобто шахрайські веб-ресурси, які виманюють реквізити платіжних карток під виглядом надання послуг, що не існують (наприклад, поповнення мобільного рахунку, переказів з картки на картку, замовлення квитків на різні концерти, вистави, тощо або веб-ресурс організації, якій користувач довіряє (наприклад, клон інтернет-банку).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: