18:05, 13 Серпня 2020

Інтернет-шахрай з Луцька ошукав жителів Львівщини на 278 тисяч гривень

Зі встановленням в Україні карантину громадяни почали більше товарів купувати й продавати в інтернеті, відтак правоохоронці фіксують збільшення кількості шахрайств, пов’язаних із купівлею-продажем товарів онлайн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Чи не щодня волиняни стають жертвами шахраїв, які продають неіснуючі товари, вимагаючи за них передоплату.

Понад 278 тисяч гривень віддали у Луцьку невідомій особі як оплату за автомобіль, оголошення про продаж якого було виставлене на популярному сайті, двоє мешканців міста Жовква Львівської області. Із заявою про цей факт вони 13 серпня звернулися у поліцію.

9250 доларів США та 3000 євро на початку серпня переказала довірлива жителька Ківерців «візуально знайомому» чоловікові за доставку ювелірних виробів із США, проте омріяних прикрас не отримала.

Бажаючи стати власницею новенького телефону, ще одна громадянка вибрала гаджет на сайті й 8 серпня оплатила його вартість – 3000 гривень – наперед. У результаті – ні грошей, ні телефона.

У всіх цих випадках після отримання коштів від довірливих громадян  продавці-ошуканці  більше на зв’язок із покупцями не виходили.

Луцька місцева прокуратура вкотре звертається до краян з проханням бути уважними та обережними, купуючи та продаючи товари в Інтернеті, в жодному разі не здійснювати оплату за товар або послугу шляхом перерахунку безготівкових коштів, а замовляти товар з доставкою у відділення кур’єрських служб і тільки після огляду замовленого товару оплачувати його.

Бажаючи ж продати товар – нікому не повідомляйте жодних відомостей, окрім номеру картки, на якій, бажано, щоб не коштів не було.

Ваша пильність та здоровий глузд – запорука того, що ви не станете жертвою  шахрайських дій!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: