16:25, 10 Жовтня 2019

Інспектори паркування у Луцьку винесли 6700 постанов людям, які неправильно паркуються

З 17 квітня 2019 року на території міста Луцька працюють інспектори з паркування департаменту муніципальної варти. «Горе водії» відчули на собі особисто дію законів України «Про дорожній рух» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів».

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомили муніципали.

Інспектори департаменту виносять постанови та накладають адміністративні стягнення у справах про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксованих у режимі фотозйомки (відеозапису).

Загалом інспектори департаменту винесли 6700 постанов на загальну суму — за пільговий період це 1804931,05 грн. стягнень.

Зазначають, що протягом 10 банківських днів з дня винесення постанови на власника транспортного засобу, що здійснив порушення у сфері паркування діє пільговий період, протягом якого є можливість здійснити оплату у розмірі лише 50 % від суми штрафу. Зазначена норма є своєрідним «стимулом», що дозволяє порушнику економити свої кошти та пришвидшити оплату по винесеній постанові.
Починаючи з перших днів винесення постанов, порушники активно користуються пільговим періодом, а від так станом на 10 жовтня сплатили до місцевого бюджету м. Луцька 1063016.05 грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: