11:09, 22 Липня 2022

Інформатика по-новому: дві волинські школи візьмуть участь у пілотному проекті «Інформатика NewG»

Координаційна рада проекту «Інформатика NewG» відібрала 50 закладів загальної середньої освіти, де уже з 1 вересня розпочнеться  впровадження пілотного проекту з оновлення предмету інформатики.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Серед учасників – дві волинські школи, а саме:

– Паридубська філія опорного закладу «Смідинський ліцей»,

– Опорний заклад загальної середньої освіти «Раково-Ліський ліцей» Камінь-Каширської міської ради Волинської області.

Мета проекту «Інформатика NewG» – замінити застарілі уроки інформатики на сучасний лад згідно з Новою українською школою.

У рамках пілоту планується оновлення змісту та ресурсів предмету Інформатика. Вчителі інформатики закладів-учасників перед початком навчання проходитимуть вебінари та тренінги.

Загалом, у межах проекту передбачається створення нового контенту для 1-11 класів, розробка освітніх ресурсів для вивчення інформатики з подальшим розміщенням у вільному доступі на сайті Всеукраїнської школи онлайн та залучення найкращих українських і європейських ІТ-експертів.

Довідково:

Проект «Інформатика NewG»  створено в межах реформи IT-освіти за ініціативи МОН і Міністерства цифрової трансформації. Він впроваджується програмою EU4DigitalUA в межах другого компоненту «Інституційне зміцнення та розвиток потенціалу» (FIIAPP) і фінансується Європейським Союзом. Проект спрямований на оновлення шкільного курсу відповідно до концептуальних засад Нової української школи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: